Urządzenie FillPro One

 

FillPro One wytwarzające poduszki z powietrzem

 

Fill Pro One pracujące urządzenie

folie do FillPro One

     Urządzenie FillPro One lub StarFill Air, służy do wytwarzania wypełniaczy z powietrzem, chroniących towar przed uszkodzeniem podczas transportu. Urządzenie objęte jest w Polsce gwarancją producenta, realizowaną kurierem w systemie „door-to-door” na nasz koszt (mamy własny punkt serwisowy w Polsce oraz 3 mobilnych serwisantów).

Do urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim, wraz z przepisami BHP oraz certyfikatem CE.

Jeżeli Klient po okresie gwarancyjnym, nadal kupuje u nas folię do produkcji wypełniaczy, serwisujemy urządzenie Przez cały okres współpracy bezpłatnie!

Istnieje możliwość zainstalowania pedału nożnego do uruchamiania urządzenia.

Prosty panel sterowania, jak również menu w języku polskim pozwala na szybki wybór właściwego rodzaju folii i parametrów pracy urządzenia.

Mamy możliwość z panelu sterowania szybkiej zmiany  (korekty) widocznych na wyświetlaczu takich paramentów pracy urządzenia jak:

  • Ilość powietrza w poduszce (symbol „wiatraczka”)
  • Temperatura zgrzewania folii (symbol „termometru”)
  • Ilość zadanych do wykonania poduszek (symbol „1,2,3”)
  • Wybór rodzaju używanej folii (symbol „PRG”)

Dwa przyciski z lewej strony, „START” i „STOP” umożliwiają uruchomienie urządzenia jak również zatrzymania go w każdej chwili.

     Jeżeli w trakcie pracy urządzenia, będziemy chcieli zwiększyć lub zmniejszyć  ilość wdmuchiwanego powietrza lub temperaturę zgrzewania możemy to wykonać  podczas pracy urządzenia, bez potrzeby jego zatrzymania. Urządzenie zatrzyma się samo po wykonaniu zadanej ilości poduszek, lub gdy skończy się na rolce folia.

Poniżej przedstawiono prawidłowy sposób założenia folii na urządzeniu FillPro One, przy czym nie ma znaczenia czy folia rozwija się od góry czy od dołu rolki.

    Dane techniczne FillPro One:

  • Szybkość tworzenia wypełniaczy: Urządzenie posiada dwa tryby pracy – „Normal” – 150 poduszek na minutę, oraz „Fast” – 300 poduszek na minutę.
  • Wydajność w metrach sześciennych: do 15 m3 na godzinę przy poduszkach 200mm x 200mm.
  • Zasilanie: Prąd zmienny 230V.
  • Pobór prądu: 120W.
  • Wymiary: 36cm x 32 cm x 23cm.
  • Waga:  7 kg.

     Zgrzewarka została poddana szeregowi testów w różnych warunkach pracy. Umożliwiło to  praktyczne sprawdzenie wytrzymałości urządzenia, jak również stopień jego awaryjności. Oddajemy w Państwa ręce urządzenie, które w sposób ciągły może produkować poduszki z powietrzem zarówno w małych magazynach  jak również dużych centrach logistycznych. Producent dołożył wszelkich starań, żeby urządzenie Fill Pro One działało bezawaryjnie i bezproblemowo, a jego serwis nie wymagał fachowej wiedzy.